Panele bezklejowe. Łatwy montaż i niewiarygodny komfort

Contact An Agent

Od wielu lat na rynku bardzo modne i łatwo dostępne są panele podłogowe. To niezwykły i bardzo wygodny sposób na wykończenie każdej podłogi. Piękne wzory i kolory umożliwiają dowolny sposób aranżacji naszych pomieszczeń. Jakiego surowca użyć aby nasza podłoga była piękna, zapewniła komfort, a montaż był tak łatwy, że może ułożyć je osoba nawet bez doświadczenia? Idealnym produktem będzie panel bezklejowy z korka.
kork

Na co możesz liczyć montując panele bezklejowe?

Korek jest niezwykłym surowcem. Świetnie sprawdza się przy izolacji zarówno termicznej jak i akustycznej. Jest bardzo elastyczny co przekłada się na pochłanianie sił nacisku stopy na podłogę, znacząco obniżając w ten sposób niekorzystne naprężenia działające na stopy i kolana. Korek jest również surowcem antystatycznym, więc zabezpiecza podłogę przed osadzaniem się brudu i kurzu. Panele bezklejowe będą świetnym pomysłem dla alergików. Jednak to nie koniec tych niezwykłych zalet.

Montując na podłodze panele bezklejowe możemy liczyć na:

  • Więcej ciszy ponieważ naturalne właściwości korka sprawią, że pochłania on
    wszelkie drgania powstałe pod wpływem chodzenia czy np. akustyczne. Dzięki temu znacznie obniżają poziom hałasu wewnątrz domu.
  • Korek jest surowcem niezwykle odpornym na wodę nie ma problemów z rozsychaniem się, jak to jest w przypadku parkietów drewnianych. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymały, wiec trwałość paneli może wynieść nawet 30 lat.
  • Dodatkowo panele bezklejowe są znacznie cieplejsze niż zwykłe panele podłogowe i bardziej miękkie, co przekłada się na ich trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania. Jak sama nazwa wskazuje do paneli bezklejowych nie potrzebujemy żadnego kleju, co czyni je jeszcze bardziej ekologicznym materiałem i łatwym w montażu.
  • W dodatku możemy zamontować je w każdym pomieszczeniu. Nie wymagają też specjalnej pielęgnacji. Wystarczy woda i łagodny detergent.

kork
Panele bezklejowe wyprodukowane z korka przewyższają swoich tradycyjnych odpowiedników. Ich nieodzownym elementem są podkładki korkowe, które dodatkowo zapewnią niezwykły komfort. Znajdziemy je na stronie www.cork24.co.uk. Panele bezklejowe są ekologiczne, a ich niesamowite walory mają niezwykły wpływ na zdrowie mieszkańców domu. Każdy, kto ceni sobie komfort życia w ciszy, własne zdrowie i życie w zgodzie z naturą wybierze panele bezklejowe.